Hotel Škvorec Savoia Residence
Hotel Savoia Residence ubytování Škvorec Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Savoia Residence / Škvorec

Savoia Café & Residence je součástí Savojského Zámku ve Škvorci.

Před dvěma sty lety budova sloužila jako ubytování pro služebnictvo princezny Savoiské a až později byla přestavěna na residenci. Vnitřní interiery byly zrestaurovány tak, aby si uchovaly nádech minulosti...

Residence Savoia Ubytování
Hotel Residence Savoia nabízí 6 dvoulůžkových a 2 rodinné apartmány s možností ubytovat až 4 osoby. Všechny pokoje jsou nekuřácké s možností bezplatné Wi-Fi. 

K vybavení pokojů hotelu Residence Savoia Škvorec náleží lednička, fén, TV, vlastní sociální zařízení, elektronický trezor a bezdratový internet zdarma. Hosté si mohou vybrat ze tří druhů snídaní.

Hotel ubytování Škvorec Savoia café
Součástí budovy Residence Savoia je také Italský obchod a kavárna Savoia, která je otevřená od Pondělí do Soboty 11:00 – 22:00 hodin. Savoia café je příjemné místo, kde si můžete vychutnat Vaši kávu i domácí italské dezerty.

Hotel Savoia Residence Společenské akce a oslavy 
Pro Vaše oslavy narozenin, svatby, setkaní, či jiné Vámi vybrané události a akce až pro 30 osob, můžete využít prostory Savoia kavárny či zahrádku s grilem. Rezervaci proveďte včas minimálně 5 dní předem.

Hotel Residence Savoia a personál café Savoia ve Škvorci je pro Vás schopen připravit menu skládající se především z italské a české kuchyně. Z nápojového lístku je pro Vás připraven takzvaný "all inclusive" nebo Vámi vybrané nápoje (pouze po dohodě předem je možnost zásobení se vlastními nápoji).

Škvorec Hotel Residence Savoia ubytování Zámek Savoia
Hotel Residence Savoia nabízí svým hostům ubytování v apartmánech, kde se budete cítit jako na zámku ....

Zámek Savoia se nachází v obci Škvorec pouhých 30 minut jízdy od centra Prahy. Z celého zámku byla ponechána pouze zbarokizovaná jihovýchodní část objektu s hranolovou věží a také stará hradní studna na jeho nádvoří. K dochovaným zbytkům zámku, upraveným pro školní a obytné účely, vede dnes od silnice přes starý vodní příkop barokní kamenný most se dvěma zazděnými oblouky a kamenným zábradlím. Nad průčelím věže se zvedá vysoký volutový štít, za nímž je úzká lucernová vížka s hodinami.

Hotel Škvorec Savoia Residence - K hotelu přísluší parkovištěHotel Škvorec Savoia Residence -  je k dispozici připojení na internetHotel Škvorec Savoia Residence -  je k dispozici letní terasaHotel Škvorec Savoia Residence - disponuje kavárnouHotel Škvorec Savoia Residence - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Škvorec Savoia Residence - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Škvorec Savoia Residence - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování v Praze - východ

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com